Щедрий вівторок

З 23 листопада по 01 грудня Знам’янський районний парламент дітей приєднався до Всеукраїнської благодійної акції #ЩедрийВівторокДіти , було оголошено та проведено благодійну акцію під гаслом “Ми поруч!!!” до Міжнародного дня волонтерів ( 5 грудня) та Дня Збройних Сил України (6 грудня). Шкільні парламенти та педагогічні колективи ОНЗ “Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім.І.Г.Ткаченка”, філія “Богданівська ЗШ”, філія “Іванковецька ЗШ”, ОНЗ “Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів” зібрали для бійців ООС

(42 та 17 батальйонів 57 бригади) приємні подарунки до свята ( солодощі, смаколики, засоби особистої гігієни, ліки, листи та малюнки….) Все було передано у волонтерський пунк для подальшої відправки у зону бойових дій.
Триває ІІ етап акції, на якому долучилися шкільні парламенти та вчителі ОНЗ “Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів”, ОНЗ “Мошоринська ЗШ І-ІІІ ступенів “, філія “Володимирівська ЗШ ” та ОНЗ “Петрівський НВК”, триває збір коштів для придбання інструментів для ремонту військової техніки. Мрієш зробити світ кращим? Приєднуйся до нас!!! Робити добро зовсім не складно!!!