Тиждень дорожнього руху

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в небезпечних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
До учнів нашої школи завітали представники відділу зв’язків з громадськістю : старший лейтенант поліції – Білоброва Оксана, старший лейтенант поліції – Варіченко Ольга та лейтенант поліції – Сухотін Олексій.

Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи. У рамках проведення Всеукраїнського місячника «Увага! Діти – на дорозі!» представники поліції розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати всі учасники руху, перевірили знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.
Закінчилася зустріч приємними подарунками для учнів, а також школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці працівника поліції.
Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам служби за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.