Місяць: Жовтень 2020

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей.
Сьогодні день у нашій школі пройшов під гаслом «Знати, пам’ятати, зберегти». Вшанувати подвиг нескорених українців і висловити слова щирої вдячності людям, які захищали Соборність і незалежність України у ХХ столітті й продовжують її відстоювати й сьогодні зібралася вся шкільна родина на святі «Слава героям» .

Детальніше “ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ”

Поміж багатьох свят у календарі є день , коли у вчителів особливо піднесений і радісний настрій. День вчителя, коли школа майорить осінніми квітами і посмішками школярів та педагогів. Відбулося таке свято і у нашій школі. Цього року воно було особливим , адже учні підготували не звичайний концерт, а церемонію нагородження премією «Золотий Бублик». Педагоги відчули себе переможцями, кожен у своїй номінації, важливими і значимими для своїх учнів. А ще лунали пісні, щирі привітання і веселі відеоролики. Детальніше